Česká lékařská komora / Okresní sdružení lékařů Děčín

TOTO NEJSOU webové stránky celostátní České lékařské komory

Ortopedicko-traumatologická ordinace v Rumburku končí

MUDr. Tomáš Veselý končí ke konci října 2019 zcela v Rumburku s poskytováním ambulantní i nemocniční ortopedické i traumatologické medicíny (jeho aktivit ve Varnsdorfu se toto nijak netýká).

Citujeme z oznámení MUDr. T. Veselého (celé je v příloze):

Po více než 20 letech práce v Lužické nemocnici a poliklinice opouštím toto kolabující zdravotnické zařízení a vydávám se (doufejme) do klidnějších pracovních vod . Tomu, kdo alespoň trochu sleduje situaci kolem nejsevernější nemocnice v Čechách, myslím, není nutno mnoho více vysvětlovat.
Odejít po takové době není pro mne sice zcela lehké rozhodnutí, nicméně nutno dodat, že zejména poslední léta zde poměrně značně vyčerpala naše energetické zásoby (možno i na léta dopředu) a konečné řešení je v nedohlednu.
Uvědomuji si s trochou nostalgie, že pro nás všechny zde zcela jistě končí jedna epocha, a tou je poskytování akutní traumatologické péče pro občany Výběžku personálem z líhně varnsdorfské ortopedie. Poohlédnu-li se trochu zpět myslím, že jsme se z většiny skutečně nemuseli mnoho stydět.

Nové působiště jsem nalezl v nedalekém vnitrozemí - poliklinika Nový Bor, kde plánuji další ambulantní ortopedickou a traumatologickou činnost včetně drobné operativy (nejspíše až v r. 2020). Vyjma zcela akutních záležitostí (naplněné koleno, akutní bolest ramene) je potřebné se předem objednat na níže uvedených kontaktech.

Na již nyní četné dotazy pacientů podotýkám, že ambulance není omezena pro nikoho, kdo bude mít zájem se u mne léčit, tedy ani pro stávající pacienty z Výběžku.

Neprovádíme preventivní vyšetření kyčlí novorozenců a kojenců!!!

Ostrý provoz ve zcela nově zrekonstruovaných prostorech v Novém Boru na poliklinice plánujeme zahájit 1.11.2019.
Provozní doba pro objednání: Po–Pá 7-15 hodin
Telef: 487 712 634 nebo per e-mail: ortopedie-nb@seznam.cz

Soubory ke stažení

clanky11652/191003_mudr._t.vesely_ortopedie__zmena.pdf114 kBOznámení MUDr. T. VeseléhoVloženo: 04. 10. 2019, 08:51h